czpromokod.com
Hlavní strana všechny obchody BONKY Slevový Kód
BONKY
Hodnotit
3.7 / 385 Hlasování

Zdarma Slevový Kód BONKY Září 2022

Využijte následujících 15 speciálních nabídek. Včetně 1 slevových kódů a 15 obchodů. Popadněte svou zlatou příležitost a získejte slevy na své oblíbené.

Všechny nabídky 15
Slevové kódy 0
Nabídky 15
Maximální sleva 80%

FAQ for BONKY

Má obchod BONKY záruku?

Záruční doba je až na výjimky 24 měsíců. Záruční doba začíná běžet ode dne převzetí zboží. Prodejna o reklamaci neprodleně rozhodne, u složitých situací do tří pracovních dnů. Do této lhůty se nezapočítává doba potřebná k odbornému posouzení závad, aby byly vhodné pro daný typ výrobku nebo služby. Reklamace včetně odstranění vady musí být vyřízena včas do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se obchod BONKY se spotřebitelem nedohodne na delší lhůtě. Promlčená neplatnost se považuje za závažné porušení smlouvy. Tedy ne do doby, než si spotřebitel věc vyzvedne, ale do doby, než bude věc opravena a spotřebitel si ji může vyzvednout.

Kdy je dodací lhůta na prodejně BONKY?

Doba dodání z prodejny k zákazníkovi se obvykle pohybuje mezi 10-40 pracovními dny. 95% zboží dorazí k zákazníkovi do 14 pracovních dnů po dodání. Česká pošta doručí zboží (uložené k vyzvednutí) zákazníkovi. Větší balíky vám doručí spediční služby DHL nebo DPD. V ojedinělých případech si obchod BONKY vyhrazuje právo na 0,3 % zásilky (objednávky), např vážné a neočekávané problémy v logistice, asijské dovolené, uzavření továren vyrábějících zboží nebo v případě změny zákona. I když však 0,3 % obchodů prodloužilo dodací lhůtu, dodací lhůta nikdy nepřesáhla 3 měsíce.

Jak byste měli platit v obchodě BONKY?

Platit můžete předem bankovním převodem nebo prostřednictvím platební brány. Po obdržení objednávky vám obchod BONKY zašle potvrzovací e-mail obsahující souhrn objednaných položek, kde si můžete prohlédnout své dodací údaje. V tomto e-mailu také naleznete pokyny k platbě. Po obdržení platby na účet obchodu bude vaše objednávka expedována. Pokud zvolíte platbu platební kartou, budete okamžitě přesměrováni na platební bránu, kde ihned zaplatíte. Poštovní poukázky A můžete použít k osobní platbě na kterékoli pobočce České pošty.

Nákupní tipy

Každý den pokračujeme v aktualizaci všech typů běžných slevových kódů kupónů BONKY a BONKY atd. Pomůžeme vám ušetřit peníze při nakupování hledáním obchodníků a podrobností o slevách, které potřebujete, v nejkratší době na základě vašich požadavků. Měli byste provést výběr na základě svých možností.

Nejlepší nabídka

 • Září 2022

  Doprava Zdarma + Sleva Až 30 % | B2bpartner

 • Září 2022

  【SALE】Slevový Kód BONKY Až 80% - Aliexpress

 • Září 2022

  Získat Dámské Teplákové Soupravy Cenu Pouhých Kč1 U BONKY

 • Září 2022

  Získat Dámské Plavkyza Kč1 U BONKY

 • Září 2022

  Dámské Svetry A Mikiny Od Ceny Kč1

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a získejte nejlepší slevy.