czpromokod.com
Hlavní strana všechny obchody Ikea Doprava Zdarma
ikea.cz
Hodnotit
3.8 / 487 Hlasování

Ikea Doprava Zdarma Říjen 2022

Ikea Ikea Doprava Zdarma jsou pro vás zdarma. až 60% sleva s 8 nabídkami na Říjen 2022

Všechny nabídky 8
Slevové kódy 0
Nabídky 8
Maximální sleva 60%

FAQ for Ikea

Můžete vrátit zboží v obchodě Ikea?

Každý čas od času změní názor. V obchodě Ikea vám na výměnu dají celý rok! Nepoškozené a nepoužité výrobky zakoupené v obchodech v ČR je možné bez udání důvodu vrátit do 365 dnů od nákupu. Stačí je včas přinést do prodejny spolu s dokladem o koupi.

Má obchod Ikea záruku?

Obchod Ikea poskytuje na většinu produktů záruku 2 roky. Na některé produkty poskytují prodlouženou záruční dobu 5, 10, 15 a 25 let. Záruční doba je uvedena u jednotlivých výrobků. Na živé květiny, baterie, žárovky, bytový textil a potraviny se vztahuje zákonná záruka. Na produkty v oddělení zlevněného zboží se vztahuje roční záruka, nevztahuje se však na vady způsobené zlevněnými produkty. Na spotřebiče v oddělení zlevněného zboží (kromě jednotlivě) se vztahuje záruka 2 roky, to se však nevztahuje na vady, které způsobují zlevněné produkty. Záruka se vztahuje pouze na použití v domácnosti.

Má obchod Ikea dárkové karty?

Obchod Ikea vám nabízí dárkové karty v hodnotě 500, 1000 a 1500 Kč. Dárkové karty zahrnují papírové dárkové karty a elektronické dárkové karty, na které můžete vložit libovolnou částku. Tyto karty se snadno nosí, mají neomezenou dobu platnosti a lze je použít ve všech jejich prodejnách v České republice. Částku vkladu nemusíte použít jednorázově.

Existují nějaké slevy na produkty v obchodě Ikea?

V obchodě Ikea můžete zakoupit zlevněné produkty, jako jsou zásuvky, matrace, židle, lampy, lůžkoviny, úložné boxy a další produkty. Ve zlevněné kategorii je mnoho kategorií, protože mají spoustu mobilních produktů. Obecně se sleva, kterou si můžete užít, pohybuje kolem 10 % až 30 %.

Také by se vám mohly líbit tyto kupóny

Nákupní tipy

Každý den pokračujeme v aktualizaci všech typů běžných slevových kódů kupónů Ikea a Ikea atd. Pomůžeme vám ušetřit peníze při nakupování hledáním obchodníků a podrobností o slevách, které potřebujete, v nejkratší době na základě vašich požadavků. Měli byste provést výběr na základě svých možností.

Nejlepší nabídka

 • Říjen 2022

  Doprava Zdarma + Sleva Až 30 % | B2bpartner

 • Říjen 2022

  【SALE】Slevový Kód Ikea Až 50% - Aliexpress

 • Říjen 2022

  Ikea Doprava Zdarma

 • Říjen 2022

  Ikea SLEVA AŽ 60%

 • Říjen 2022

  20% Při Druhém Nákupu V Obchodech Ikea

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a získejte nejlepší slevy.