czpromokod.com
Hlavní strana všechny obchody Vasky Slevový Kód
Vasky
Hodnotit
4.6 / 350 Hlasování

60% Vasky Slevový Kód a Kupón Říjen 2022

Užijte si největší 60% slevu s Vasky Slevový Kód, Kupón a Slevový Kupóny. Včetně 1 slevových kódů a 15 obchodů.

Všechny nabídky 15
Slevové kódy 0
Nabídky 15
Maximální sleva 60%

FAQ for Vasky

Kolik způsobů je možné platit v obchodě Vasky?

Cenu zboží a případné výdaje spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy je možné uhradit prodejně následujícími způsoby: při vyzvednutí zboží na odběrném místě uvedeném v objednávce, v hotovosti nebo platební kartou, jste v objednávce platba se provádí na dobírku v místě uvedeném v a hotovost od vás převezme přepravce dále platíte dobírku uvedenou v objednávce popř náklady uvedené v e-mailové nabídce zaslané obchodem Vasky, platíte prostřednictvím online platební brány a online platby kartou, žádný převod hotovosti na účet obchodu.

Má obchod Vasky dárkové karty?

Obchod Vasky prodává dárkové karty v hodnotě 1500 Kč, 2500 Kč, 3000 Kč, 3500 Kč a 4000 Kč. Dárková karta má platnost jeden rok od data zakoupení. Lze použít všechny vouchery, ne jejich část. Dárkové karty můžete zakoupit v internetových obchodech nebo kamenných obchodech.

Můžete vrátit zboží v obchodě Vasky?

Máte právo odstoupit od kupní smlouvy do čtrnácti dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být zboží zasláno obchodu Vasky ve stanovené lhůtě. Informaci k odstoupení od kupní smlouvy můžete zaslat na e-mail obchodu. Při odstoupení od smlouvy můžete využít vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy.

Také by se vám mohly líbit tyto kupóny

Nákupní tipy

Každý den pokračujeme v aktualizaci všech typů běžných slevových kódů kupónů Vasky a Vasky atd. Pomůžeme vám ušetřit peníze při nakupování hledáním obchodníků a podrobností o slevách, které potřebujete, v nejkratší době na základě vašich požadavků. Měli byste provést výběr na základě svých možností.

Nejlepší nabídka

 • Říjen 2022

  Doprava Zdarma + Sleva Až 30 % | B2bpartner

 • Říjen 2022

  【SALE】Slevový Kód Vasky Až 45% - Aliexpress

 • Říjen 2022

  Získat Farm Low Brownza 249Kč U Vasky

 • Říjen 2022

  Baleríny Od Ceny 999Kč

 • Říjen 2022

  Teny Black Od Ceny 699Kč

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a získejte nejlepší slevy.